آی‌آر بلاک‌چین

شایعه‌ای که می‌تواند رنگ واقعیت بگیرد: شراکت احتمالی مونرو و لایت‌کوین

چارلی لی در یک سلسله توییت از تمایل به همکاری با تیم مونرو خبر داده است. وی فکر می‌کند نقد شوندگی لایت‌کوین در کنار محرمانگی و تبادل پذیری مونرو می‌توانند یک رمزارز آرمانی را تشکیل دهند.

ظاهراً ریکاردو اسپاگنی که رهبری پروژه مونرو را بر عهده دارد همراه با چارلی لی که ارز دیجیتال لایت‌کوین را بنیان‌گذاری کرده در حال شروع یک همکاری مشترک برای ادغام این دو ارز دیجیتال هستند.
در دو روز گذشته توییت‌هایی بین این دو نفر ردوبدل شد که در وهله اول شکل‌گیری یک ائتلاف جدید بین رمزارزهای مونرو و لایت‌کوین را به ذهن می‌آورد.
ریکاردو اسپاگنی در این توییت به دیدارش با چارلی لی اشاره می‌کند و از امکان همکاری برای تولید ارز دیجیتال جدیدی خبر می‌دهد.

توییت ریکاردو اسپاگانی مبنی بر همکاری مونرو و لایت‌کوین

چارلی لی در پاسخ به این توییت اما آن را فعلاً بیشتر یک شوخی دانسته و البته راه همکاری بین مونرو و لایت‌کوین را در عرصه atomic swap همچنان باز گذاشته است.

توییت چارلی لی که نشان می‌دهد مونرو با لایت‌کوین امکان همکاری دارند

او البته قبلاً نیز از علاقه‌اش به افزایش محرمانگی در لایت‌کوین سخن گفته بود. ویژگی که رمزارز مونرو می‌تواند با پیوستنش به لایت‌کوین آن را عملی کند.

در بحث atomic swap که دو ارز دیجیتال می‌توانند به لحاظ تئوری در یک محیط ایمن و با سرعت بسیار زیاد مبادله شوند، لایت‌کوین می‌تواند با ویژگی‌های مونرو عملکردش را بهبود ببخشد.
شایان‌ذکر است که ارز دیجیتال لایت‌کوین قبل از همه ارزهای دیجیتال دیگر فناوری Atomic Swap که حاصل اجرای Segwit است را توسعه داد.

چارلی لی در این زمینه سابقه‌دار است!

این اولین بار نیست که چارلی لی نسبت به همکاری با سایر رمزارزها علاقه نشان می‌دهد.
او قبلاً به ارز دیجیتال شکست‌خورده داج‌کوین کمک کرده و اجازه داده که این ارزهای دیجیتال همراه با همدیگر ماین شوند.
البته یک بازی برد برد برای چارلی لی بود چون هم می‌توانست داج‌کوین را نجات دهد و هم رمزارز لایت‌کوین را به تعداد افراد بیشتری معرفی کند.
به هر حال اگر این شراکت بین مونرو و لایت‌کوین شکل بگیرد می‌تواند حجم زیادی از کار توسعه این ارزهای دیجیتال را کاهش دهد که باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه است.

Read more:
رای گیری با کمک فناوری زنجیره بلوک
پلتفرم رأی‌گیری دموکراتیک اعلام اولیه برای جذب سرمایه را آغاز کرد

این پلتفرم زنجیره‌بلوکی از امکان قراردادهای هوشمند و ساختار زنجیره‌بلوک استفاده کرده تا شفافیت رأی‌گیری را ضمن حفاظت آن از...

Close