آی‌آر بلاک‌چین

تأیید هویت با استفاده از فناوری زنجیره بلوک در آینده ای نزدیک

تأیید هویت با استفاده از فناوری زنجیره بلوک در آینده ای نزدیک

به زودی پلتفرم مدیریت هویت بر اساس زنجیره بلوک با همکاری دو شرکت Airbitz و Sphre شکل می‌گیرد.

Sphre که خودش را یک شرکت فناوری اطلاعات با تمرکز بر روی کاربردهای زنجیره بلوک در مسائل تشخیص هویت معرفی می‌کند در همکاری با Airbitz که مأموریتش تولید کیف پول‌های الکترونیک برای بیت کوین و مدیریت دخل‌وخرج است تصمیم گرفته‌اند که راهکاری برای تعیین هویت افراد توسعه دهند که با یکبار ورود و بر اساس پروتکل دانایی‌صفر باشد.

دارن سیمور که سرپرست Sphre است درباره این همکاری می‌گوید:

شرکت Airbitz با یک تجربه کاربری خلاق که با عملکرد غنی همراه شده و کارمندان بااستعدادی که در خود جمع کرده است بهترین انتخاب … همکاری است. هدف ما تولید یک محصول کاربرپسند برای بازار است و این همکاری هدف ما را تضمین خواهد کرد.

این محصول که نام Air برای آن انتخاب‌شده یک نظام تعین هویت است که بر پایه زنجیره بلوک کار می‌کند و به افراد مختلف که شامل سازمان‌های بزرگ و کوچک هستند اجازه می‌دهد تا هویت خودشان را به‌صورت دیجیتال و در یک قالب غیرمتمرکز مدیریت کنند.

در مقاله دیگری که برای توضیح بیشتر عملکرد Air نوشته‌شده بر روی فقدان یک سیستم روزآمد که برای نگهداری اصولی اطلاعات هویتی استفاده شود تأکید شده است و بیان‌شده که این راهکار جدید در یک دفترکل زنجیره بلوک قرار دارد و دو جز اساسی تشکیل‌دهنده آن قراردادهای هوشمند و رابط‌های کاربردی برنامه‌نویسی هستند که حفاظت هویت افراد را به بهترین شکل امکان‌پذیر می‌کنند.

Read more:
آیا اکنون آخرین روزهای سرمایه گذاری بر روی بیتکوین است؟
از قطار سرمایه گذاری بیت‌کوین جا نمانید!

افزایش قیمت بیت‌کوین در طی چند روز گذشته باعث شده تا برخی از سرمایه‌گذاران مجدداً به ورود در بازار رمزارزها...

Close