آی‌آر بلاک‌چین

زنجیره‌بلوک aelf و رمزارز elf در بازار کره‌جنوبی که قرار است در حوزه پردازش ابری فعالیت کنند

پلتفرم زنجیره‌بلوکی aelf وارد بازار کره جنوبی می‌شود

aelf یک شبکه پردازش ابری زنجیره‌بلوکی با رمزارز ELF است که اخیراً در همکاری با چندین موسسه مالی در کره جنوبی سودای تسلط بر بازار را در سر می‌پروراند.

این استارتآپ زنجیره‌بلوکی توسط بنیاد غیرانتفاعی aelf در سنگاپور توسعه داده‌شده است. aelf درواقع یک سیستم‌عامل انعطاف‌پذیر است که به‌طور خاص برای ساختار بلاک‌چین طراحی‌شده است.
این پلتفرم اساساً‍ً بر روی دو نوآوری تمرکز دارد که عبارت‌اند از زنجیره‌های جانبی (side chains) برای بهبود مقیاس‌پذیری شبکه و یک مدل مدیریتی منحصربه‌فرد که در آن سیستم اجماع اثبات سهام نیابتی (Delegated Proof of Stake) استفاده‌شده است.
اما ژئولینگ چن که هم‌بنیانگذار aelf است در پاسخ به این پرسش که چرا فعلاً کره جنوبی را به عنوان جامعه هدف انتخاب کرده این‌طور پاسخ می‌دهد:

کره جنوبی با بالاترین سرعت اینترنت در جهان و یک اشتهای سیری‌ناپذیر برای ارزهای دیجیتال و فناوری زنجیره‌بلوک یکی از جوامع پیشرو در حوزه‌های دیجیتال است که ۵۰ درصد از دادوستد جهانی ارزهای دیجیتال در آنجا اتفاق می‌افتد.

بنیاد aelf البته به‌تنهایی وارد این بازار نشده و با شرکت‌های فعال محلی در کره‌جنوبی مثل Hashed و Gopax پیمان اتحاد بسته است تا بتواند نقش مهمی در پذیرش فناوری زنجیره‌بلوک در آن کشور ایفا کند.
مدیر شرکت Hashed در رابطه با این همکاری اشاره می‌کند که پروژه زنجیره‌بلوکی و رمزارز aelf از همان ابتدا برای آن‌ها جالب بوده و به همین دلیل آن را به فهرست استارتآپ‌های بلاک‌چینی ساختارشکن اضافه کرده‌اند و تصمیم گرفته‌اند از آن حمایت کنند.

Read more:
ظهور ارز جهانی بدون توجه به مرزهای سیاسی و جغرافیایی
چطور و چگونه یک ارز جهانی در این دهکده جهانی شکل می‌گیرد؟

یکی از خبرهای داغ در عرصه رمزارزها که این روزها زیاد به گوش می‌رسد توسعه رمزارزهای ملی مبتنی بر ارزهای...

Close